Brúsička tmelu

Počet voľných pracovných miest: 2

Miesto výkonu práce: Stará Turá

Základná zložka mzdy (v hrubom): 850€

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: Hlavný pracovný pomer

Pracovná oblasť: strojárstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tmelenie a brúsenie povrchov,

- ručné pretmelenie výrobkov pred striekaním,

- ručné a strojové prebrusovanie komponentov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- 7,5 h pracovná doba / 0,5 h prestávka na obed/

- mesačne vyplácaný zdravotný bonus vo výške 35 eur

- doplnkové dôchodkové sporenie /príspevok od zamestnávateľa vo výške 20 eur/

- nadčasové a iné príplatky

- hmotná zainteresovanosť na splnených hospodárskych výsledkoch

- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,

- zvýšené odchodné a odstupné v nadväznosti na odpracované roky,

- poskytovanie bezúročných pôžičiek vybraným zamestnancom,

- stravovanie v podnikovej jedálni

- príspevok na rekreáciu

- ponuka rekreačných, športových, kultúrnych a iných aktivít pre zamestnancov prostredníctvom podnikového združenia Sympatia

Požiadavky na zamestnanca

- pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredné odborné vzdelanie

- pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, bez praxe

- pracovitosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

Pracovné podmienky

- jednozmenný pracovný režim

- práca je vhodnejšia pre ženy

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, kontaktujte naše personálne oddelenie:

e-mail:  azavodna@chirana.eu

tel. kontakt: +421 951 30 81 15