STRIEKAČ - LAKOVAČ

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Stará Turá

Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

  • povrchová úprava výrobkov striekaním
  • striekanie dielcov pre zubné súpravy a anesteziológiu

Ponúkané výhody

  • stabilné zamestnanie v modernej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie /kvartálne odmeny, polročné odmeny, 13.plat, 14.plat/
  • doplnkové dôchodkové sporenie (príspevok zamestnávateľa 20 eur)
  • zdravotný bonus (35 eur)
  • rôzne príspevky zo sociálneho fondu dohodnuté v kolektívnej zmluve
  • športové a kultúrne podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • flexibilný pracovný čas
  • 7,5 h pracovná doba (0,5 h prestávka na obed)
  • možnosť pracovať s novými a modernými technológiami a zariadeniami
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni

Pracovné podmienky

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie

  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

  • bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • flexibilita, samostatnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, kontaktujte naše personálne oddelenie:

e-mail:  azavodna@chirana.eu

tel. kontakt: +421 951 30 81 15