Kreslo SK1-08

Komfortné a spoľahlivé riešenie pre náročných zákazníkov!

Stomatologické kreslo SK1-08 sa vyznačuje robusnejšou konštrukciou a vďaka použitým vyspelým výrobným technológiám a príťažlivému dizajnu, uspokojí i tie najnáročnejšie požiadavky. Našim zákazníkom sa tiež páči elektrický štandard použitia výlučne nízkeho napätia (12 / 24V) vo vnútri kresla vrátane všetkých motorov a pohonových jednotiek bez zníženia jeho výkonu.

Maximálne pohodlie pacienta i počas viachodinových výkonov a ľahká prístupnosť lekára i asistenta vo všetkých pracovných pozíciách je hlavnou prioritou kresla SK1-08. K dispozícií je široký výber farebných čalúnení, pričom používame tú najkvalitnejšiu koženku Ferrari Stamskin, ktorá okrem vysokej kvality, vyhovuje i štandardom cytotoxicity a má virucidné a antibakteriálne vlastnosti. 

- programovateľné 4 pracovné polohy nezávisle pre 2 užívateľov, zobrazované na digitálnom dipleji
- nosnosť až 200 kg
- bezpečnostné spínače už v štandardnom vybavení
- veľmi pohodlný široký sedák i opierka chrbta s veľmi mäkkým čalúnením garantujú pohodlie pacienta i pri časovo náročných výkonoch (ideálne pre mikroskopickú stomatológiu)
- všetky prípojky (vzduch, voda, odtok, napájanie) pre stomatologické súpravy sú umiestnené pod kreslom a sú úplne zakryté, čím sa stomatologická ordinácia stáva úplne čistou (bez krabíc, hadíc, káblov ležiacich na podlahe)

- opcia extra mäkkého čalúnenia z pamäťovej peny pre lepší komfort pacienta

- opcia synchronizácie opierky chrbáta so sedákom pre lepšie pohodlie pacienta pri pohybe kresla, vrátane polohy Trendelenburg

- opcia čalúnenia opierok rúk pre náročnejších zákazníkov

- Doplnky: detský sedák, ochranná podložka pre lepšiu hygienu a ochranu, pripevňovacia platňa pod kreslo pre inštaláciu bez nutnosti vŕtania do podlahy